Gaming-Monitor V7 L270QC-HAS-E Quad HD 27″
Heb je genoeg van gamingmonitoren die het niet kunnen bijbenen? De V7 L270QC-HAS-E biedt beelden die zo helder en vloeiend zijn, dat ze je huidige set-up uit het water blazen. Deze 27″ Quad HD-monitor met 2560 x 1440 resolutie en 100 Hz verversingssnelheid levert gamewerelden met adembenemende details en boterzachte prestaties – geen haperingen meer die je tegenhouden. De 5ms responstijd en het IPS-paneel zorgen voor geen ghosting en bieden rijke, nauwkeurige kleuren die elke scène laten knallen. En dankzij de draaibare voet en de compatibiliteit met VESA-bevestiging kun je de perfecte ergonomische kijkopstelling kiezen. Sluit al je favoriete game-apparaten aan via HDMI en DisplayPort en maak je klaar voor het ultieme gamegevoel. Verbluffende graphics, nauwkeurige bediening, levendige kleuren – deze monitor biedt het volledige pakket voor een meeslepende ervaring die de concurrentie in het stof laat bijten.
18 op voorraad
€268,00
18 op voorraad
Beschrijving
Gaming-Monitor V7 L270QC-HAS-E Quad HD 27″
- Diagonaal van het scherm (cm): 68,6 cm
- Soort: Monitor
- Insteekproduct: Ja
- Scherm: 27″
- Type stekker: EU-stekker
- Kleur: Zwart
- Responstijd: 5 ms
- VESA: 10 x 10 cm
- Helderheid: 250 cd/m2
- Vermogen: 4 W
- Energieklasse: F
- Resolutie: Quad HD
- Aspectverhouding: 16:9
- Verbindingen:
- HDMI
- DisplayPort
- 2
- Eigenschappen: Draaiend
- Resolutie (px): 2560 x 1440 px
- Technologie:
- LED
- IPS
- Frequentie: 100 Hz
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 88 × 28 × 70 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 59,5 cm |
| AMD FreeSync | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Kantoor |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 120 W |
| Breedte ( zonder voet ) | 614 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363 mm |
| Diepte verpakking | 172 mm |
| Gewicht verpakking | 68 kg |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificering | CE,Energy Star,FCC,RoHS,UKCA,WEEE |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 33,5 cm |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| Stroom | 5 A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 5,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 54 mm |
| Breedte verpakking | 676 mm |
| Hoogte verpakking | 435 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Merk |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.