Monitor Asus 90LM09B0-B01170 27″ LED IPS LCD Flicker free
Game erop los met de ASUS 27″ gaming monitor. Dit slanke 1080p IPS-scherm trakteert u op een werkelijk meeslepende visuele ervaring, met verbluffend levendige kleuren en haarscherpe details die games tot leven brengen. Van filmische RPG’s tot snelle shooters, de 1000:1 contrastverhouding en 178-graden kijkhoeken zorgen voor optimaal zicht, hoe intens de actie ook wordt. Met een reeks HDMI-, DisplayPort- en USB-ingangen kun je naadloos je pc, consoles en accessoires aansluiten. En dankzij de ergonomische voet kunt u eenvoudig de positie van het scherm aanpassen om vermoeidheid van de ogen tegen te gaan tijdens marathon gamesessies. ASUS heeft zelfs flikkervrije en blauwlicht filtertechnologieën toegevoegd voor superieure oogzorg. Of u nu de leaderboards domineert of films kijkt, deze stijlvolle monitor zorgt voor een uitzonderlijke entertainmentervaring.
43 op voorraad
€200,00
43 op voorraad
Beschrijving
Monitor Asus 90LM09B0-B01170 27″ LED IPS LCD Flicker free
- Scherm: 27″
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 68,6 cm
- 61 cm
- 60,5 cm
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Soort: Gaming
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Kleur:
- Zwart
- sRGB
- Eigenschappen:
- Verstelbare helling
- Ingebouwde luidsprekers
- Plat scherm
- Verbindingen:
- HDMI
- USB
- DisplayPort
- HDMI 2.0
- HDCP
- DisplayPort 1.2
- Aspectverhouding: 16:9
- Gewicht: 3,5 kg
- Resolutie: Full HD
- Spanning:
- 240 V
- 100 – 240 V
- Technologie:
- LED
- IPS
- LCD
- Flicker free
- Contrastverhouding: 1000:1
- RAM geheugen: 8 GB RAM
- Compatibel: VESA
- Helderheid: 250 ANSI
- VESA: 10 x 10 cm
- Aanbevolen gebruik: Gaming
- Vermogen: 4 W
- Aanraakscherm: Nee
- Inclusief: Koptelefoon output
- Hoek: 178º
- Connectoren: Kensington
- Montage: VESA
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 88 × 28 × 70 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Backlight type | LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte ( zonder voet ) | 541 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 323 mm |
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 405 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Kleurbereik | 99 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 3,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 58 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 2,9 kg |
| Diepte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 55 kg |
| Merk |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.