Desktop PC Lenovo 30FR002LSP Intel Core i7-13700 32 GB RAM 1 TB SSD Nvidia Geforce RTX 4060
Klaar om je workflow op de schop te nemen? Deze Lenovo desktop sloopmachine zal elke taak die je gooit zijn weg te verbranden. Riemen vast en hou je vast, want met de nieuwste 13e generatie Intel Core i7-processor en 32 GB RAM kun je zonder te zweten door intensieve apps heen knallen en jongleren met vijftig browsertabbladen. Maar de ster van deze show is de Nvidia GeForce RTX 4060 GPU – je persoonlijke grafische goeroe die je doet watertanden bij de oogverblindende eye candy die hij tevoorschijn tovert voor gaming, videobewerking, noem maar op. En met een ruime solid-state drive van 1 TB kun je je hele media-imperium opslaan zonder een slag over te slaan. Afgewerkt met Windows 11 en alle poorten die je nodig hebt, tilt deze slanke krachtpatser “desktop dynamo” naar een heel nieuw niveau. Game on, creëer zonder terughoudendheid en zeg vaarwel tegen het draaiende rad van onheil – het is tijd om te gaan.
10 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €2.870,00.€2.699,00Huidige prijs is: €2.699,00.
10 op voorraad
Beschrijving
Desktop PC Lenovo 30FR002LSP Intel Core i7-13700 32 GB RAM 1 TB SSD Nvidia Geforce RTX 4060
- Verbindingen:
- USB
- Uitgangscombinatie voor koptelefoon/microfoon
- Soort: Desktop PC
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Besturingssysteem: Windows 11
- Processorfamilie: Intel Core i7
- Processor: Intel Core i7-13700
- RAM geheugen: 32 GB RAM
- Hard Drive: 1 TB SSD
- Grafische kaart: Nvidia Geforce RTX 4060
| Gewicht | 8,75 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 42 × 28 × 55 cm |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-13700 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Wifi | Nee |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| HDMI versie | 2.1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Volume | 17 l |
| Type product | Workstation |
| Audiochip | Realtek ALC897Q-CG |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Netvoeding | 500 W |
| Ingangsfrequentie voeding | 50 – 60 Hz |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Certificering | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 3 RoHS compliant TCO Certified 9.0 |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 376 mm |
| Inclusief monitor | Nee |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Processor aantal threads | 24 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor cache | 30 MB |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4400 MHz |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Chipset moederbord | Intel W680 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Supervisor |
| Voeding, voltage ingang | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3048 m |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO, EPEAT Gold |
| Diepte | 315,4 mm |
| Gewicht | 9,67 kg |
| Inclusief muis | Ja |
| Merk |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.