Monitor MSI G32C4X VA
Ontworpen voor de toegewijde gamer, MSI’s G32C4X VA monitor verhoogt de ervaring met een meeslepende 31,5 “gebogen scherm. Zeg maar dag tegen wazige beelden – de 1ms responstijd en 300 cd/m² helderheid leveren bliksemsnelle, kristalheldere bewegingen. Van de matzwarte esthetiek tot de 16:9 beeldverhouding, elk detail is gericht op gaming. Pas de kantelhoek aan van -5° tot 20° om de optimale kijkhoek te vinden, of monteer het scherm via VESA voor meer flexibiliteit. Met Full HD 1920 x 1080 resolutie, HDMI/DisplayPort-connectiviteit en een speciale sRGB-modus combineert deze gebogen VA-monitor prestaties met stijl. Of u nu vecht door een intense first-person shooter of uitgestrekte open werelden verkent, de G32C4X omringt u in naadloze beelden voor een game-ervaring die groter dan het leven voelt.
30 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €326,00.€309,00Huidige prijs is: €309,00.
30 op voorraad
Beschrijving
Monitor MSI G32C4X VA
- Energieklasse:
- F
- G
- Helderheid:
- 300 cd/m²
- 300 lm ANSI
- Resolutie: Full HD
- Aanbevolen gebruik: Gaming
- Diagonaal van het scherm (cm):
- 81,3 cm
- 80 cm
- Responstijd: 1 ms
- Spanning: 100 – 240 V
- Montage: VESA
- Compatibel:
- VESA
- VESA 100 x 100 mm
- Kleur:
- Zwart
- sRGB
- Aspectverhouding: 16:9
- Neiging: -5º / 20º
- Eigenschappen:
- Aan/uit-schakelaar
- Verstelbare helling
- LED-indicator
- Ledlamp in operatie-indicator
- Soort: Curve
- Technologie: VA
- Scherm: 31,5″
- Verbindingen:
- HDMI
- DisplayPort
- DisplayPort x 1
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
| Gewicht | 9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 96,8 × 50,6 × 16,6 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Schermkromming | 150 cm |
| Gleurengamma DCI-P3 | 95 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2a |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Stroom | 3.25 A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 6,3 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 92 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,5 kg |
| Diepte verpakking | 985 mm |
| Gewicht verpakking | 9 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 250 Hz |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,36375 x 0,36375 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 96 – 250 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 114,8 procent |
| 3D | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 709,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 429,3 mm |
| Breedte verpakking | 183 mm |
| Hoogte verpakking | 538 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Merk |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.