Lenovo Legion Pro 7 Intel® Core™ i9 i9-14900HX Laptop 40,6 cm (16″) WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4080 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Zwart
Lenovo Legion Pro 7, Intel® Core™ i9, 40,6 cm (16″), 2560 x 1600 Pixels, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
1 op voorraad
€3.936,00
1 op voorraad
Beschrijving
Verbeterd met AI. Gekoeld door Vapor Chamber. Verover de game-arena.n- Krijg een voorsprong op je tegenstanders met Legion’s eersteklas AI-afstemming via Lenovo AI Engine+.n- Ervaar de intense verwerkingskracht van de Intel® Core™-processor en NVIDIA® GeForce RTX™ GPU uit de 40-serien- Speel de hele dag games met het geavanceerde koelsysteem van Legion CoolFront: Vapor n- Ga helemaal op in je games met het Lenovo PureSight 16″ WQXGA-gamingscherm en een Legion TrueStrike-toetsenbord met RGB-verlichting per toets n- Kies voor de duurzaamheid van gerecycled aluminium en magnesium, gegoten in stijlvol Eclipse Black.
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| HD type | WQXGA |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i9 |
| Processormodel | i9-14900HX |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Efficiënte kernen | 16 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 157 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 12 GB |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Pools |
| Batterijcapaciteit | 99,9 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 9 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | ErP Lot 3 RoHS compliant TÜV Rheinland High Gaming Performance TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Gewicht | 2,62 kg |
| Diepte | 262,1 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 2,59 cm |
| Inclusief muis | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core i9-14xxx |
| Processor aantal threads | 24 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor cache | 36 MB |
| Processor basisvermogen | 55 W |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Audiochip | Realtek ALC3306 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Killer Wi-Fi 6E 1675i |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | Intel HM770 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Trial-software | Office |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 10,4 uur |
| AC-adapter, vermogen | 330 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Breedte | 363,5 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 2,19 cm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Merk |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.