Bosch MFQP1000 mixer Handmixer 300 W Rood, Wit
Bosch MFQP1000, Handmixer, Rood, Wit, Mixen, Knoppen, Draaiknop, Kunststof, 300 W
Voorraad:
55 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€48,00
55 op voorraad
Beschrijving
Bosch MFQP1000. Soort: Handmixer, Kleur van het product: Rood, Wit, Mixer functies: Mixen. Materiaal behuizing: Kunststof. Vermogen: 300 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, Type stroombron: AC. Gewicht: 790 g
| Soort | Handmixer |
|---|---|
| Mixer functies | Mixen |
| Planeetomwenteling | Nee |
| Inhoud bak/kan | 0 l |
| Snoeropslag | Nee |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Ergonomische handvat | Ja |
| Vermogen | 300 W |
| Type stroombron | AC |
| Kloppers | Ja |
| Aantal deeghaken | 2 |
| Kleur van het product | Rood, Wit |
| Turboknop | Ja |
| Aantal snelheden | 2 |
| Timer | Nee |
| Eject knop | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Gewicht | 790 g |
| Meegeleverde kom | Nee |
| Merk |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.