Samsung 65″ Interactive Display WAC Android OS
Samsung 65″ Interactive Display WAC Android OS, 165,1 cm (65″), 400 cd/m², 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, ADS, 1200:1
7 op voorraad
€1.649,00
7 op voorraad
Beschrijving
Samsung 65″ Interactive Display WAC Android OS. Beeldschermdiagonaal: 165,1 cm (65″), Helderheid: 400 cd/m², Resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Inclusief besturingssysteem: Android, Maximum intern geheugen: 32 GB. Kleur van het product: Zwart, Paneelmontage-interface: 600 x 400 mm, Certificering: Part 15, Subpart B Class A KS C9832, KS C9835 EN55032:2015/A11:2020/A1:2020,EN 55035:2017/A11:2020…. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Stroomverbruik (typisch): 385 W, Stroomverbruik (indien uit): 0,5 W, AC-ingangsspanning: 100 – 240 V
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Touch screen type | Infrarood |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Waasniveau | 25 procent |
| Inclusief besturingssysteem | Android |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Wifi | Ja |
| HDCP | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Lijningang | Ja |
| Audio-uitgang | 1 |
| IR-ingangspoort | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 600 x 400 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 385 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 1488 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Breedte verpakking | 1628 mm |
| Hoogte verpakking | 1024 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Touchscreen | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Soort paneel | ADS |
| Responstijd | 8 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 372 x 372 mm |
| Maximale pixelsnelheid | 78 MHz |
| Technologie | Infrarood (IR) |
| Operating systeem versie | 11 |
| Built-in projector | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| HDCP versie | 2.1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| RS-232 port | 2 |
| Video uit | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 16/7 |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Hoogte | 897 mm |
| Gewicht | 33,9 kg |
| Diepte verpakking | 208 mm |
| Gewicht verpakking | 42,9 kg |
| Randbreedte (L/T, R/B) | 16.4mm(U), 16.4mm(L/R), 44.9mm(B) |
| Merk |




































Er zijn voor dit product nog geen reviews.