MSI Modern MD272XPW computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Wit
MSI Modern MD272XPW, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, 1 ms, Wit
36 op voorraad
€212,00
36 op voorraad
Beschrijving
MSI Modern MD272XPW. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Wit
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| SmartResponse | 1 ms |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 114 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Voetenkleur | Wit |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Charging port type | USB Type-C |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte ( zonder voet ) | 541,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 322,2 mm |
| Breedte verpakking | 814 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Certificaten van naleving | CB, CE |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 100 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Kleur van het product | Wit |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 4,65 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 54,2 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 27,6 kg |
| Diepte verpakking | 417 mm |
| Gewicht verpakking | 6,3 kg |
| Certificering | CB/CE |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Merk |











































Er zijn voor dit product nog geen reviews.