Motorola edge 20 17 cm (6.7″) Dual SIM Android 11 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 4000 mAh Grijs
Motorola edge 20, 17 cm (6.7″), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 11, Grijs
200 op voorraad
€248,00
200 op voorraad
Beschrijving
Motorola edge 20. Beeldschermdiagonaal: 17 cm (6.7″), Resolutie: 2400 x 1080 Pixels. Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon, Processormodel: 778G. RAM-capaciteit: 8 GB, Interne opslagcapaciteit: 128 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 108 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM. Inclusief besturingssysteem: Android 11. Capaciteit van de accu/batterij: 4000 mAh. Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 163 g
| Beeldschermdiagonaal | 17 cm (6.7") |
|---|---|
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Processormodel | 778G |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Tweede camera resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Pixelgrootte achtercamera | 0,7 µm |
| Optische zoom | 3x |
| Resolutie camera voorzijde | 3840 x 2160 Pixels |
| Pixelgrootte voorcamera | 0,7 µm |
| Maximale beeldsnelheid | 920 fps |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 4G standaard | LTE |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| USB-poort | Ja |
| SMS | Ja |
Ja |
|
| Kleur van het product | Zwart |
| Snel opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Platform | Android |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Magnetische sensor | Ja |
| Breedte | 7,6 mm |
| Hoogte | 163 mm |
| Body SAR | 1,5 W/kg |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Reparatie-index | 6.5 |
| Resolutie | 2400 x 1080 Pixels |
| Soort paneel | OLED |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 3 |
| Touch screen type | Capacitief |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.52" |
| Digitale zoom | 10x |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Video stabilizer | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 3G standaarden | WCDMA |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| MMS | Ja |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Frosted Grey |
| Video call | Ja |
| Grafische adapter | Adreno 642 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| GPS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Luidsprekers | Mono |
| Inclusief besturingssysteem | Android 11 |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gewicht | 163 g |
| Diepte | 6,99 mm |
| Hoofd SAR | 1 W/kg |
| Ledenmaten SAR (EU) | 2,98 W/kg |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief headset | Ja |
| Berschermhoes | Ja |
| Touchscreen | Ja |
| Merk |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.