Candy Smart CS4 1072DE/1-S wasmachine Voorbelading 7 kg 1000 RPM Wit
Candy Smart CS4 1072DE/1-S, Voorbelading, 7 kg, C, 77 dB, 1000 RPM, D
Voorraad:
3 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€484,00
3 op voorraad
Beschrijving
Candy Smart CS4 1072DE/1-S. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: C, Geluidsniveau bij centrifugeren: 77 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1000 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 450 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: D
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Inverter technologie | Nee |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud | 48 l |
| Certificering | CE |
| Maximale centrifugesnelheid | 1000 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 16 |
| Wasprogramma's | Hygiëne/anti-allergie, Katoen, Eco, Hand/wol, Jeans/denim, Mix, Snel, Synthetische |
| Cyclustijd (max) | 208 min |
| Automatische lastherkenning | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Type stekker | Type F |
| Diepte | 450 mm |
| Gewicht | 61 kg |
| Diepte verpakking | 480 mm |
| Gewicht verpakking | 6,3 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Deurkleur | Wit |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 7 KG |
| Centrifuge-droger klasse | C |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Candy Simply-Fi |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Waterconsumptie per cyclus | 41 l |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.