Bosch Serie 4 KGN397IEQ koel-vriescombinatie Vrijstaand 368 l E Roestvrijstaal
Bosch Serie 4 KGN397IEQ, 368 l, No Frost (koelkast), SN-T, 14 kg/24u, E, Roestvrijstaal
3 op voorraad
€1.044,00
3 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 KGN397IEQ. Totale nettocapaciteit: 368 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 39 dB. Nettocapaciteit koelkast: 279 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 5, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 89 l, Vriescapaciteit: 14 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 238 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 368 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 14 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 238 kWu |
| Netbelasting | 100 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 279 l |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 89 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 16 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Stroomuitvalmelder | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 660 mm |
| Gewicht | 7,43 kg |
| Merk |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.