ASUS VA27AQSB LED display 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD Zwart
ASUS VA27AQSB, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, 1 ms, Zwart
Voorraad:
3 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€278,00
3 op voorraad
Beschrijving
ASUS VA27AQSB. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -180 – 180° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 365,8 mm |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Thuis |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 40 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 6,69 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 5,15 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 44,2 kg |
| Merk |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.