ASUS ROG Strix XG349C computer monitor 86,7 cm (34.1″) 3440 x 1440 Pixels UltraWide Quad HD Zwart
ASUS ROG Strix XG349C, 86,7 cm (34.1″), 3440 x 1440 Pixels, UltraWide Quad HD, 1 ms, Zwart
2 op voorraad
€1.217,00
2 op voorraad
Beschrijving
ASUS ROG Strix XG349C. Beeldschermdiagonaal: 86,7 cm (34.1″), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: UltraWide Quad HD, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 86,7 cm (34.1") |
|---|---|
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| Horizontaal draaibaar | -25 – 25° |
| Bereik kantelhoek | 20 – -5° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 9,2 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 142 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,6 kg |
| Diepte verpakking | 329 mm |
| Gewicht verpakking | 13,4 kg |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Backlight type | LED |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| Kleurbereik | 98 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| HDMI | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 18 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Vermogensverbruik (avg) | 40 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 815 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 36,6 mm |
| Breedte verpakking | 887 mm |
| Hoogte verpakking | 469 mm |
| Merk |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.