Philips EasySpeed GC1742/40 Stoomstrijkijzer
Philips EasySpeed GC1742/40 Stoomstrijkijzer, Droog- & stoomstrijkijzer, Antikleefstrijkzool, 1,9 m, 90 g/min, Rood, Wit, 25 g/min
Voorraad:
17 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€56,00
17 op voorraad
Beschrijving
Philips EasySpeed GC1742/40 Stoomstrijkijzer. Soort: Droog- & stoomstrijkijzer, Zoolplaat materiaal/coating: Antikleefstrijkzool, Snoerlengte: 1,9 m. Vermogen van strijkijzer: 2000 W. Gewicht: 720 g. Stoomboost: 90 G
| Soort | Droog- & stoomstrijkijzer |
|---|---|
| Variabele stoom | Ja |
| Steam boost performance | 90 g/min |
| Stoomstoot functie | Ja |
| Continu stoom uitvoering | 25 g/min |
| Capaciteit watertank | 0,22 l |
| Opwarmtijd | 0,5 min, 30 s |
| Ontkalken & reinigen | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| Gewicht | 720 g |
| Verschillende stoomniveaus | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating | Antikleefstrijkzool |
| Snoerlengte | 1,9 m |
| Kleur van het product | Rood, Wit |
| Continue stoom | Ja |
| Automatisch antikalksysteem | Ja |
| Sproeifunctie | Ja |
| Anti-kalkaanslag | Ja |
| Draadloos | Nee |
| Ontworpen voor reizen | Nee |
| Vermogen van strijkijzer | 2000 W |
| Stoomboost | 90 G |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.