Philips 4K Smart QLED Ambilight TV 55PUS8209 (2024) 55″
Onze meest voordelige Ambilight TV
Ga helemaal op in wat u kijkt met deze 4k QLED Ambilight TV vol functies! U krijgt een geweldig beeld, realistisch Dolby Atmos-geluid en vloeiende games. Wat u ook kijkt of afspeelt, Ambilight zorgt voor een ongekende TV-avond.
4 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €599,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
4 op voorraad
Beschrijving
Ambilight TV
Ambilight-TV’s zijn de enige TV’s met LED verlichting achter het scherm die reageren op waar u naar kijkt en u onderdompelen in een kleurrijke lichtkrans. Alles verandert: uw TV lijkt groter en u beleeft uw favoriete series, films en games nog intenser. Helder, ultrascherp beeld Geniet van alles waarnaar u kijkt met deze 4K QLED LED Ambilight-TV. De Philips Pixel Precise Ultra HD Engine optimaliseert de beeldkwaliteit en de QLED-technologie biedt een betere helderheid. Ook verhoogt die het contrast en zorgt voor een meeslepende HDR-ervaring met een breder kleurenspectrum. U ervaart elke keer weer het ultieme kijkplezier.
TITAN OS smart platform
Dankzij ons TITAN OS smart TV-platform vind u snel en eenvoudig wat u leuk vindt. Geniet u van een serie? Dan kunt u rechtstreeks vanaf het beginscherm verder kijken. Als u op zoek bent naar iets nieuws, kunt u door categorieën zoals actie of drama bladeren en suggesties van de beste streamingservices bekijken – alles op één plek.
Dolby Atmos
Dolby Atmos trekt de aandacht naar u toe door geluidseffecten te plaatsen in de ruimte om en boven u. Of het nu ruimteschepen zijn die over u heen vliegen of stille voetstappen die van achteren komen, u krijgt het gevoel dat u midden in de actie zit. Of het nu ruimteschepen zijn die over u heen vliegen of stille voetstappen die u van achteren besluipen, het voelt alsof u midden in de actie zit.
Geschikt voor games
Dankzij de snelle gameplay en vloeiende graphics haalt u het beste uit uw console met HDMI VRR. De instelling voor een lage invoervertraging wordt automatisch geactiveerd wanneer u uw console inschakelt. De Ambilight-gamemodus zorgt voor nog meer spanning.
Duurzame materialen
Deze Ambilight-TV heeft een slanke, ingetogen look en u kunt Ambilight gebruiken als sfeerverlichting wanneer het scherm is uitgeschakeld. De afstandsbediening van de TV is gemaakt met gerecycled plastic, onze verpakking is gemaakt van FSC-gecertificeerd karton en de flyers worden gedrukt op gerecycled papier. Soepele bediening Dankzij naadloze compatibiliteit met Matter en Control4 kunt u deze 4K Ambilight-TV eenvoudig integreren in uw bestaande smarthomenetwerk.
| Beeldschermdiagonaal | 139,7 cm (55") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Inclusief besturingssysteem | Titan OS |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| VESA-montage | Ja |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Teletext | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| ECO mode | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 10200 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 715 mm |
| Breedte verpakking | 1320 mm |
| Hoogte verpakking | 820 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | QLED |
| Ondersteunde video-modi | 576p, 720p, 1080p, 2160p |
| Soort tuner | Digitaal |
| Smart TV | Ja |
| Screen mirroring | Ja |
| Video-apps | Amazon Prime Video, HBO, Netflix, YouTube |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Automatische volumeregelaar | Ja |
| Wifi | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 200 x 100 mm |
| Stand kleur | Zwart |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Toegang op afstand | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| HDCP | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Gewicht (met standaard) | 15 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 88 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 10,1 kg |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 127 kg |
| Merk |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.