Smartphone Motorola moto e13 Zwart 6,5″ Unisoc 64 GB
Geniet van de sweet spot tussen betaalbaarheid en mogelijkheden met Motorola’s moto e13. Deze budgetvriendelijke smartphone pakt een serieuze punch met zijn meeslepende 6,5 “scherm, ruime 64GB opslag, en dual SIM-functionaliteit – perfect voor het streamen van video’s, gamen on-the-go, of jongleren aparte werk en persoonlijke lijnen. Ondanks het lage prijskaartje is de moto e13 smartphone niet beknibbeld op uithoudingsvermogen dankzij een enorme 5000mAh batterij die de hele dag meegaat. Hij draait op de nieuwste Android 13 en houdt je naadloos verbonden via 4G en Wi-Fi. Bovendien zorgt de dubbele camera aan de achterkant (13MP hoofdlens) ervoor dat je altijd een fotograaf in je zak hebt om die gedenkwaardige momenten haarscherp vast te leggen. Als het gaat om waar voor je geld, Motorola’s moto e13 is de smartphone die echt meer dan levert.
160 op voorraad
€108,00
160 op voorraad
Beschrijving
Smartphone Motorola moto e13 Zwart 6,5″ Unisoc 64 GB
- Processor: UNISOC T606
- Besturingssysteem:
- Android
- Android 13
- RAM geheugen: 2 GB RAM
- Dual SIM: Ja
- Soort:
- Smartphones, mobiele telefoons
- Smartphone
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
- Kleur: Zwart
- Scherm: 6,5″
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- 4G
- NFC
- Camera: 13 MP
- Batterijcapaciteit: 5000 mAh
- Eigenschappen: Plat scherm
- Diagonaal van het scherm (cm): 16,5 cm
- Verbindingen: 4G
| Gewicht | 179 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 50 × 50 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,5 cm (6.5") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixeldichtheid | 269 ppi |
| Processormodel | T606 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| RAM-capaciteit | 2 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Pixelgrootte achtercamera | 1,12 µm |
| Pixelgrootte voorcamera | 1,12 µm |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Zelfontspanner | Ja |
| Panorama | Ja |
| KI-scèneherkenning | Ja |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 4G standaard | LTE |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Cosmic Black |
| Materiaal behuizing | Polymethyl-methacrylaat (PMMA) |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| GPS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Platform | Android |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 164,2 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Resolutie | 1600 x 720 Pixels |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | Unisoc |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Interne opslagcapaciteit | 64 GB |
| Opnameresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Glimlach detectie | Ja |
| Portretstand | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| 5G-standaard | Niet ondersteund |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Grafische adapter | Mali-G57 MP1 |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 Go edition |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gewicht | 179,5 g |
| Diepte | 8,47 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| AC-adapter, vermogen | 10 W |
| Merk |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.