Smartphone Motorola Edge 30 Blauw 8 GB RAM 6,55″ 128 GB
De Motorola Edge 30 is een kracht om rekening mee te houden. Gewapend met razendsnelle 5G-connectiviteit en een krachtige 8GB RAM + Snapdragon processor combo, deze smartphone scheurt door apps en streaming als een heet mes door boter. Maar snelheid is nog maar het begin – het enorme 6,55″ OLED capacitieve touchscreen brengt films en games tot leven met een resolutie van 1080 x 2400 en afgeronde hoeken die aanvoelen als de toekomst. En wanneer de inspiratie toeslaat, leg je elk moment vast met een opvallende helderheid dankzij het veelzijdige drievoudige camerasysteem met een 50MP hoofdlens. Met Android 12 en toegang tot Google Play, stroomlijnt deze blauwe schoonheid je digitale leven. Het is allemaal verpakt in een slanke verpakking met een batterij die de hele dag meegaat, snel opladen via USB-C, GPS- en NFC-connectiviteit, plus coole extra’s zoals draadloos opladen en een vingerafdruklezer. De Edge 30 combineert kracht en schoonheid als nooit tevoren.
118 op voorraad
€369,00
118 op voorraad
Beschrijving
Smartphone Motorola Edge 30 Blauw 8 GB RAM 6,55″ 128 GB
- Kleur: Blauw
- Connectiviteit:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- NFC
- nano SIM
- 5G
- LTE
- RAM geheugen: 8 GB RAM
- Scherm: 6,55″
- Intern geheugen: 128 GB
- Resolutie (px): 1080 x 2400 px
- Insteekproduct: Ja
- Soort:
- Smartphone
- Dual SIM
- Eigenschappen:
- GPS
- Aanraakscherm
- Omgevingslichtsensor
- MMS
- Stemactivering
- Installatiehandleiding inbegrepen
- Google Play
- Snel en veilig opladen
- SMS
- Draadloze oplader
- Vingerafdruklezer
- Nabijheidssensor
- Scherm met afgeronde hoeken
- Plat scherm
- Verbindingen:
- USB
- USB-C
- USB 2.0
- Jaar: 2018
- Besturingssysteem:
- Android
- Android 12
- Technologie:
- LED
- Glonass
- OLED
- Capacitive
- Sensoren: Accelerometer
- Verbinding: USB C
- Inclusief:
- AC-Adapter
- Speaker
- Camera:
- 2 Mp
- Frontaal
- Triple
- 32 Mp
- 50 Mp
- Resolutie: 1080 x 2400 px
- Connector: USB C
- Functie: Vibratie
- Frequentie: 2,5 GHz
- Kernel: 8 Kernel
- Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon
- Diagonaal van het scherm (cm): 16,6 cm
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 5 × 11 × 20 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 16,6 cm (6.55") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Touch screen type | Capacitief |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Aantal processorkernen | 8 |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Bluetooth | Ja |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0 |
| SMS | Ja |
Ja |
|
| Kleur van het product | Blauw |
| Snel opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| GPS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Platform | Android |
| App-distributieplatform | Google Play |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Gewicht | 155 g |
| Diepte | 6,79 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| AC-adapter, vermogen | 33 W |
| Reparatie-index | 7.2 |
| Resolutie | 1080 x 2400 Pixels |
| Soort paneel | OLED |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Processormodel | 778G Plus |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Flash type | LED |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 4G standaard | LTE |
| Wifi | Ja |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| MMS | Ja |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleurnaam | Meteor Grey |
| Draadloos opladen | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android 12 |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Breedte | 74,2 mm |
| Hoogte | 159,4 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Touchscreen | Ja |
| Merk |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.