Smartwatch Samsung SM-R905FZDAPHE 1,4″ 16 GB Gouden
Je digitale leven heeft zojuist een serieuze stijlupgrade gekregen. Maak kennis met de Samsung SM-R905FZDAPHE smartwatch – een echt fashion meets function wonder. Dit compacte accessoire van 40 mm heeft een groot touchscreen van 1,4 inch, perfect voor het streamen van muziek, het versturen van sms’jes en het controleren van fitnessgegevens met een paar simpele tikjes. Maar laat je niet misleiden door het kleine formaat. Een 4G mobiele verbinding en Bluetooth houden je gesynchroniseerd, of je nu een nieuwe stad verkent of kilometers maakt op het pad. De ingebouwde GPS zorgt ervoor dat je nooit de weg kwijtraakt, terwijl een versnellingsmeter plichtsgetrouw elke actieve minuut bijhoudt. En die luxe gouden afwerking? Het verheft de smartwatch van gewoon gadget tot gewild accessoire. Zet hem aan met de meegeleverde EU adapter en versmelt de hele dag digitaal gemak met analoog raffinement. In een wereld vol compromissen is de SM-R905FZDAPHE de zeldzame wearable die nergens om vraagt.
13 op voorraad
€425,00
13 op voorraad
Beschrijving
Smartwatch Samsung SM-R905FZDAPHE 1,4″ 16 GB Gouden
- Eigenschappen: Aanraakscherm
- Connectiviteit:
- 4G
- Bluetooth
- Kleur: Gouden
- GPS: Ja
- Accelerometer: Ja
- Type uurwerk: Smartwatch
- Scherm: 1,4″
- Afmeting: 40 mm
- Insteekproduct: Ja
- Type stekker: EU-stekker
| Gewicht | 0,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4,04 × 0,98 × 28,2 cm |
| Type beeldscherm | Digitaal |
| Touchscreen | Ja |
| Display technologie | OLED |
| Altijd-aan scherm | Ja |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Horlogekast grootte | 40 mm |
| Horlogekast materiaal | Aluminium |
| Vorm | Rond |
| Sluitingtype | Bandgesp met enkele pin |
| Waterdichtheid | 5 ATM |
| Inclusief besturingssysteem | Wear OS |
| Flash memory | 16 GB |
| Processormodel | Exynos W920 |
| Aantal processorkernen | 2 |
| Hartslagcontactsensoren | Ja |
| Bloeddrukmonitor | Ja |
| Calorieën verbrand | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Persoonlijke doelen | Ja |
| Virtuele assistent | Samsung Bixby |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Militaire norm | MIL-STD-810H |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| 4G standaard | LTE-FDD |
| 4G frequentie ondersteund | 2100,700,800,1800,850,900,2600 MHz |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Levensduur accu/batterij | 40 uur |
| Diepte | 39,3 mm |
| Gewicht | 28,7 g |
| Resolutie | 396 x 396 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 3,05 cm (1.2") |
| Kleurenscherm | Ja |
| Markt positionering | Smartwatch |
| Horlogekast kleur | Roze goud |
| Band kleur | Roze goud |
| Waterdicht | Ja |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig, Stofafstotend |
| Waterdicht tot | 50 m |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| RAM-capaciteit | 1500 MB |
| Processorfabrikant | Samsung |
| Frequentie van processor | 1180 MHz |
| Hartslag monitor | Ja |
| Type hartslagsensor | Electrical, Optisch |
| Bloedzuurstofsensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Activiteitentracker | Ja |
| Slaapkwaliteit | Ja |
| Timer | Ja |
| Barometer | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| 3G standaarden | WCDMA, UMTS |
| 3G bands ondersteund | 900,850,2100 MHz |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| USB-poort | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Type aansluitplug | Bluetooth |
| Bluetooth | Ja |
| Breedte | 40,4 mm |
| Dikte | 9,8 mm |
| Merk |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.